Tasarımhane

WEB TASARIM HANE

Gelin beraber tasarlayalım.

Tıkla gelsin...

Logo Büküm Tesisi

logo tasarımı

"Logo Büküm" tesisindesiz.

Başlayalım mı?

SEOMATİK

SEOMATİK

SEO nasıl yapılır? Anlatalım mı? Yapalım mı?

HİZMETLERİMİZ

AdalyaWeb yüksek SEO uyumlu web siteleri tasarlayarak kullanıcıların teknolojik iletişim ihtiyaçlarını karşılar.
Bilgiye erişimin çok önemli olduğu günümüz dünyasında arama motorlarında görünürlük, ulaşılabilirlik ve kabul edilebilirlik çalışmalarında kurumsal olarak destek sağlar.

Siz hayal edersiniz, AdalyaWeb üretir.

ADALYAWEB İçerik Yönetim Sistemi

Maksimum Optimizasyon, Maksimum Performans

ADALYAWEB içerik yönetim sistemi mimarisi ile dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan responsive web siteleri tasarlayarak internetten en yüksek faydayı almanızı sağlar.

ADALYAWEB yazılımlarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmadığı gibi tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamalarında herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmıyoruz.

Bu sayede sitelerimiz Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır.

Konumlar ve Modüller İle Prestijli Web Siteleri

ADALYAWEB yazılım gücü ile temanızın yerleşimi, konumları, renkleri, yapısı ne olursa olsun sizin için hazırlanan web sitenizi esnek bir şekilde kullanmanın rahatlığını yaşatır.

Dilediğiniz sayfada, dilediğiniz konuma istediğiniz türde modülleri ekleyerek ihtiyacınıza uygun web sitesini hazırlarken, hedef kitlenize yönelik yüksek performanslı görsel bir şölen sunmanızı sağlar.

Sürdürülebilir Kalite

Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır. Bu sayede web siteniz AdalyaWeb güvencemiz altındadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Yüzlerce SEO kriterine uyan ADALYAWEB web siteleri ile arama motorunda arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanız daha kolay. Daha fazlasını SEO uzmanlarımıza sorun. Ya da bu konu hakkındaki ayrıntılı yazımızı okuyun.

Mobil Uyumluluk

Web Tasarım şablonlarımızın tamamı, bilinen tüm mobil cihazlara, tabletlere, pc ekranlarına ve büyük masaüstü ekranlara göre optimize edilmiştir.

Tüm Resimler Yüklenirken Optimize Edilir

Web sitenize eklediğimiz tüm resimler, bilinen en yüksek sıkıştırma algoritmasıyla sıkıştırılır. Web siteniz çok hızlı açılır ve ziyaretçileriniz mutlu olur.

Tüm Kodlar Optimize Edilir

Web sitenizi oluşturan tüm html, css ve javascript kodları gereksiz satırlardan ve boşluklardan arındırılır. GZIP formatında sıkıştırılarak yüksek performans elde edilir.

Web Tasarım Düzenleme Hizmeti

Seçtiğiniz temanın renk uyarlaması ve logo yerleşimi, font seçimi, kurumsal renklerinize uygun olacak ADALYAWEB ekibimiz tarafından düzenlenir.

Canonical Sayfa Yapısı

Arama motorlarında mükerrer sayfaların oluşmasını önlemek için her sayfanıza özel canonical meta yapısı otomatik olarak eklenir.

Google Analytics Entegrasyonu

Web sitenize kolayca google analytics servisini kurabiliriz. Bu sayede ziyaretçi davranışlarını takip edebilirsiniz. Bu hizmeti sizin yerinize AdalyaWeb ekibi takip edip dönemsel olarak rapor da edebilir.

En Hızlı Dağıtım Yolu: CDN

Dünyanın en popüler içerik dağıtım ağı (CDN) olan Amazon Cloudfront servisi ile tüm dosyalarınız ziyaretçilerinize mümkün olan en hızlı yoldan güvenle ulaştırılır.

Özel 404 Sayfaları

Önemli bir SEO kriteri olan özel 404 ile ziyaretçileriniz (artık) var olmayan bir sayfayı ziyaret ettiğinde güncel bir site haritasıyla karşılaşır.

Site Haritaları

Tüm ADALYAWEB web sitelerinde google site haritaları (sitemap.xml) standart olarak yer alır. Web siteniz daha kolay indexlenir.

Kullanıcı Dostu URL

Sizin için oluşturacağımız her sayfa için karmaşık sayfa adresleri yerine kullanıcıların kolayca hatırlayabileceği arama motoru dostu URL oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri

Her sayfanız için ayrı ayrı, popüler sosyal ağlarda kolayca paylaşım yapılabilecek butonlar oluşturabiliriz. Böylelikle siz veya ziyaretçileriniz sayfanızdaki bir görseli, videoyu veya yazıyı kolaylıkla paylaşıyor olacaksınız.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Oluşturduğumuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak gelir.

Google Search Console Kurulumu

Google search console, eski adıyla google webmaster tools kurulumu yapabilir ve site haritanızı google'a bildirebilirsiniz.

Resim Animasyon Modülü

Web tasarımınızın en vurucu modülü olan resim animasyonlarını (slider) sizlerden aldığımız yüksek çözünürlüklü resimlerle oluşturabileceğimiz gibi, özgün resimlerle süreci sizin adınıza da yönetebiliyoruz.

Resim Galeri Modülü

Tıklayınca büyüyen resimlerden oluşan galeriler oluşturabiliriz.

Form Modülü

Her ihtiyaca uygun form oluşturabiliriz. Örn: iletişim formu, ik formu, sipariş formu v.b.

Harita Modülü

Web tasarımında uygun gördüğünüz alana işletmenizin konumunu gösteren google haritaları ekleyebiliriz.

Youtube Video Modülü

Web tasarımlarının ayrılmaz bir parçası olan videoları, youtube entegrasyonu ile sadece url yapıştırarak tam ekran yayınlayabiliriz.

Dijital intro çalışmalarımızla logolarınıza esneklik ve hareket kazandırabiliriz. Bu konuda logomatik hizmetimize bir göz atmanızda fayda var.

Fazla Fazla Alan

Her bir ADALYAWEB web sitesi 1000 sayfa içerik ve 2500 adet resim/pdf dosyası eklenebilecek esnekliğe sahiptir.

Sınırsız Trafik

Gelişmiş ADALYAWEB mimarisinde çalışacak olan web siteniz için artan ziyaretçi sayısından endişelenmeyin.

Google'da Zirveye

Link yapısı, kod yapısı, HTML5 mimarisi, CSS yapısı, kirli kodların siteye eklenememesi gibi yüzlerce ufak optimizasyonun sonunda, web tasarımıyla arama motorlarında başarıya ulaşabilmek için tek yapmanız gereken, özgün ve faydalı içerikler üretmek. Sonra da başarının keyfini çıkarmak.

Trafiği Dert Etmeyin

ADALYAWEB altyapısı, gelişmiş bulut mimarisi üzerinde çok sayıda sunucunun koordineli çalışması ile yüksek trafiklerle başedebilecek şekilde geliştirilmiştir. Çok sayıda ziyaretçiye sahip olabileceğiniz muhteşem web sitesine sahip olmanın keyfine varırken, web sitesi trafiğin artmasını endişe etmeyeceksiniz.